Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

"Pane vrchní, mohl byste mi doporučit něco výživného?" "Dejte si smažený řízek, pane, ten vám bude ležet týden v žaludku."

 

Chlastá Čech a Japonec. Po nějaké době se pohádají, Japonec natáhne ruku, udeří, Čech padne. Po pěti minutách se probudí a ptá se Japonce: "Jak jsi to udělal?" Japonec: "To bylo naše kung-fu." Tak si připijou na zdraví, ale po půl hodině se zase chytnou, Japonec natáhne ruku, udeří, Čech padne. Po hodině se probere a ptá se: "Jak jsi to udělal?" Japonec: "To bylo naše karate." Tak si připijou na zdraví, po chvíli se zase pohádaj, Čech vstane, udeří ho. Po 3 mesících Japonce propustí z nemocnice, když se potkají v hospodě, tak se Japonec zeptá: "Jak jsi to udělal?" Čech: "To bylo taky vaše, hever od Mazdy!"

 

Na aerosalón do Anglie vyslalo Československo nejlepší letadlo jaké bylo k dispozici. Čmeláka. Pilot přistál za tmy na letišti, kde se aerosalón konal a aby poklad techniky nikdo neukradl, přivázal ho řetězem k nejbližšímu stromu. Při procházení letiště uvidí americkou F16 a uvědomí si, že s těmahle nemá šanci. Zahákne tedy aspoň své letadlo za americkou stíhačku. Další den Američan roluje po ranveji a startuje. Najednou za sebou vidí českého čmeláka a hlásí věži: "Letí za mnou české letadlo!" "Jak je to možné?", ptají se na věži, "zvyšte rychlost!" "Zvyšuji rychlost na Mach 1, měním geometrii křídel a odhazuji podvozek, český letoun pořád za mnou." "To není možné, nenechte je vyhrát. Zvyšte ještě rychlost." "Měním geometrii křídel podruhé, dosahuji rychlosti Mach 1.5, Čmelák se stále drží." "Sakra to se musí řešit, zvyšte rychlost na maximum." "Letím nadzvukovou rychlostí, Mach 2, měním potřetí geometrii křídel. Sakra, jsme v prdeli, Čmelák mění poprvé geometrii křídel a odhazuje podvozek!"

 

Jde Fárář z fary a v ruce má kadidelnici potká ho buzerant a povídá: "Bacha puso, hoří ti kabelka."

 

"Jsem stavby vedoucí už deset let a žádná stavba mi ještě nespadla!" "Prosim tě co stavíš?" "Silnice."

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář